Telefon :  +90 332 251 55 50

E-posta :   info@glomex.com.tr

TR | EN

Geçmişten Geleceğe Taşınan Tecrübeyle Her Zaman Yanınızdayız .

11 yıllık serüvenimize 2012 yılında yenilediğimiz ismimiz, genç ve dinamik kadromuz ile birlikte daha güçlü ve sağlam adımlarla devam ediyoruz. Glomex olarak İthalat/İhracat, Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri vererek dış ticaret alanındaki deneyimlerimizi çözüm ortaklarımızla paylaşıyor ve adım adım büyümenin verdiği hazzı paylaşıyoruz.


Glomex birçok farklı dilde yurt dışında ve yurt içinde firmanız için partnerlik yapmakta ve farklı dil seçenekleriyle size yardımcı olmaktadır. İngilizce, Arapça,Hollandaca, Fransızca, Almanca, Portekizce, Rusça, İspanyolca diilerinde çeviri, proje mektupları gibi konularda çözüm ortaklığınızı yaparak yurt dışı ile iletişiminizi daha da kolaylaştırmaktadır.

İhracat

Başarının gelecekte olduğunu biliyor ve teknolojiyi takip ederek çözüm ortaklarımız olan üretici firmalarla partner olarak çalışıyoruz. Sektörlere dair bütün değişimleri takip ederek firmalarımız için Pazar araştırmaları, yurt dışı yazışmaları, evrak takibi, gümrük ve nakliye aşamalarında tam zamanlı hizmet veriyoruz. Çözüm ortaklarımızı hiç yormuyor onlar için gerekli aşamaların bütün takiplerini gerçekleştiriyoruz.


Eğitim

Tecrübeli, genç ve dinamik bir kadro ile kaliteli bir hizmet vermek için eğitimin önemini biliyor ve 2004-2009 yılları arasında KTO ile birlikte TDV Konya temsilcisi olarak düzenlediğimiz etkinliklerle kadromuzun gücüne güç katıyoruz.


İthalat

Tedarik sıkıntısı yaşanan yurt dışı menşeli ürünlerde kurduğumuz sağlam bağlantılar ile güvenilir ve kolay tedarik sağlıyoruz. Böylelikle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sizi hiç yormadan ulaştırıyoruz. Partnerliğini yapmış olduğumuz birçok çözüm ortağımız yurt içinde ürünlerinin satışını güvenle yapmaktadır.