KURUMSAL
Hakkımızda

 

HAKKIMIZDA

 
On yıldır İthalat / İhracat, Eğitim ve Danışmanlık alanlarında hizmet veren  genç ve dinamik kadromuz  2012 yılında yeni bir isim adı altında birleşmiştir.Takım ruhuyla çalışmanın önemini bilmekte ve dış ticaret alanındaki deneyimlerimizi birlikte çalıştığımız firmalarla paylaşmaktayız.

İHRACAT

Büyüyen veya büyümeyi hedefleyen üretici firmalar ile partner olarak çalışmakta, onlara; pazar araştırması, yurt dışı yazışmaları, evrak takibi, gümrük ve nakliye işleri gibi dış ticareti kapsayan bütün konularda danışmanlık yapmakta ve hatta partnerlerimizi hiç yormadan bu işlerin takibinin tamamını kendimiz gerçekleştirmekteyiz. (Çözüm ortaklarımız bölümünde birlikte çalışmakta olduğumuz firmaları inceleyebilirsiniz)

EĞİTİM

2004-2009 yılları arasında KTO ile birlikte TDV (Türk Dış Ticaret Vakfı) Konya temsilcisi olarak birçok eğitim düzenledik ve bu eğitimler sayesinde bir çok firma dış ticaret alanında  yeterli donanıma sahip kalifiye personellerle çalışmaya başladı.

İTHALAT

Ülkemizde çeşitli nedenlerden dolayı (fiyat, kalite, üretim olmaması vb.) tedariği güç olan malların yurt dışından en kaliteli ve uygun fiyatlarda teminini sağlamaktayız. Birçok toptan veya toptan üstü satış yapan partner firmamız yurt dışından uygun fiyata getirilmiş ve kaliteli ürünlerin iç piyasada satışını yapmakta. (Ürünlerimiz bölümünde yurt dışından getirdiğimiz ürünleri inceleyebilirsiniz)

 

 Glomex Marka Tescil

 


 

 

 

Web Design: BİLİŞİMOFİS

www.glomex.com.tr | apalali@glomex.com.tr
Horozluhan Mah. Calıduzu Sok. No: P/5 42050 Selcuklu Konya TURKEY | T: +90 3322515550 F: +90 3322515558otomotiv, rulman, boya, ambalaj